Şirketimiz Hakkında

Ana Sayfa >  Şirketimiz Hakkında  


Tropic impex ailesi üç nesildir süregelen tecrübesi ile canlı hayvan pazarında tüm dünya ülkeleri ile bağlantıları bulunan bir kuruluş olup 'DÜNYANIN KUŞUNU AYAĞINIZA GETİRİYORUZ' sloganıyla yaklaşık iki yıl önce Türkiye pazarına da girmiş bulunmaktadır…


Türkiye pazarında oldukça iyi bir pazar elde etmiş olup, bu kısa zamandaki başarının sırrı ise bünyesinde bulundurduğu çeşitlilik sayesinde elde edilmiştir.

Türkiye pazarına daha önce hiç girmemiş olan egzotik ve tropik bir çok kuş çeşidi ile pazarı kendi içerisinde büyütmeyi de başarmış ve pazara katmış olduğu bu çeşitlilik sayesinde süs ve evcil hayvan toptancıları ve pet shoplar tarafından beğeni ve güven kazanmıştır.


Tropic impex dünya standartları ölçülerinde kurum çizgisiyle yoluna devam eden, tüm çalışmalarında Avrupa standartlarını referans alan,Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından,Çevre ve Orman Bakanlığından alınan izinler ve evraklar doğrultusunda , Fatura ve Cites Belgeleri ile birlikte ticaretini yürüten ve bu prensipler doğrultusunda büyümeyi ilke edinmiş bir kuruluştur...


Yaklaşık 1000 m² kapalı alan içerisinde altı adet karantina, büyük bir showroom salonu ve uzman veterinerler eşliğinde Türkiye pazarına hizmet vermektedir.

Tropic impex uluslararası tecrübesine dayanarak, tüm dünya ülkeleri ile iş birliğini sürdürmeye devam eden, sürekli sektör içerisinde pazar AR-GE'sine yatırım yapan bir vizyona sahip olup,dünya standartları ile Türkiye pazarına da hizmet vermektedir.

Tropic impex sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edecek olup, kısa zamanda göstermiş olduğunuz memnuniyetten dolayı onur duyar...Tüm hakları TropicImpex'e aittir.

Adres : Kartaltepe mah. Aksu Cad. No:5/221 Bakırköy / İstanbul
Telefon : 212 - 546 64 57 / 546 61 11 Fax : 546 64 70